EOG – Dywity

Wizytacja placu budowy i spotkanie z uczniami

W dniu 7.09.2023 Wójt Gminy Dywity wizytował plac budowy w ramach realizacji projektu Kompleksowa termomodernizacja budynków Szkoły Podstawowej w Bukwałdzie oraz Szkoły Podstawowej w Spręcowie – część nr 1 – Termomodernizacja budynku Szkoły w Bukwałdzie” dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu: „Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu”.

Spotkał się również z uczniami modernizowanej szkoły, którzy właśnie rozpoczynają nowy rok szkolny, ale mimo licznych niedogodności wszyscy wyczekują zakończenia realizacji projektu by móc pochwalić się zmodernizowanym nowoczesnym obiektem, który dzięki realizacji inwestycji osiągnie prawie zero-emisyjny standard energetyczny.