EOG – Dywity

Czerwiec 2022

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w Szkole w Bukwałdzie dnia 24 czerwca 2022 roku Wójt Gminy Dywity- Daniel Zadworny poinformował rodziców dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Bukwałdzie oraz lokalną społeczność zaproszoną na tę uroczystość o uzyskanym dofinansowaniu dla projektu pn. Kompleksowa termomodernizacja budynków Szkoły Podstawowej w Bukwałdzie oraz Szkoły Podstawowej w Spręcowie ze środków MF EOG 2014-2021 oraz o rozpoczęciu realizacji projektu. Wójt szczegółowo omówił zakres robót przewidzianych dla szkoły w Bukwałdzie oraz  działań edukacyjnych przewidzianych w ramach  projektu. Dyrektor Szkoły, Pani Anna Zduńczyk przekazała wstępny plan zorganizowania zajęć dla uczniów klas IV – VIII w tymczasowej lokalizacji w Izbie Pamięci im. Marii Zientary-Malewskiej w Brąswałdzie oraz zapewniła, że realizacja podstawy programowej oraz bezpieczeństwo uczniów nie zostanie zagrożone.

O uroczystości pisano na naszym gminnym Facebooku.

Uroczystość wraz z informacjami na temat projektu została nagłośniona również w lokalnej telewizji.